liga międzywydziałowa 2009/2010


Mężczyźni

Kategoria wagowa -60 kg

Miejsce Nazwisko i imię Wydział I II Σ
1 Dubiel Piotr EiTI 5 6,5 11,5
2 Kurowski Marek SiMR 4 4
3 Rutkowski Konrad Mechatronika 2,5 2,5
4 Milanowski Łukasz Mechatronika 0,5 0,5
4 Stuczyński Paweł Mechatronika 0,5 0,5

Kategoria wagowa -66 kg

Miejsce Nazwisko i imię Wydział I II Σ
1 Drobiazg Tomasz Fizyka 7,5 7,5
2 Dygas Michał Transport 4,5 2,5 7
3 Wynimko Marcin 6,5 6,5
4 Skrzypek Tomasz SiMR 5,5 5,5
5 Osowski Arkadiusz EiTI 4 4
6 Pełczyński Jan IL 2,5 2,5
7 Pająk Bartłomiej 0,5 0,5
7 Kobus Michał Mechatronika 0,5 0,5

Kategoria wagowa -73 kg

Miejsce Nazwisko i imię Wydział I II Σ
1 Wiechetek Mateusz 4,5 7 11,5
2 Mordaszewski Paweł EiTI 0,5 10,5 11
3 Podsiadły Łukasz EiTI 11 11
4 Burski Łukasz Mechatronika 2 6,5 8,5
5 Karczmarczyk Wojciech IL 8,5 8,5
6 Stegienko Marek WIP 8 8
7 Deja Przemysław EiTI 7 7
7 Zawadzki Mateusz 7 7
9 Zadrożny Tomasz Mechatronika 1 4 5
10 Krasiński Karol MiNI 4,5 4,5
11 Szummer Adam EiTI 2 2
12 Bocian Kamil EiTI 1 1
12 Pietrenko Siergiej EiTI 1 1
14 Fajfer Paweł IL 0,5 0,5
14 Kowalik Paweł IL 0,5 0,5
14 Lamcha Aleksander Mechatronika 0,5 0,5
14 Lipiec Andrzej Fizyka 0,5 0,5
14 Ilnicki Łukasz Mechatronika 0,5 0,5
14 Januszewski Arkadiusz MiNI 0,5 0,5
14 Łaniecki Wojciech WIP 0,5 0,5
14 Wynimko Marcin 0,5 0,5

Kategoria wagowa -73 kg sekcja

Miejsce Nazwisko i imię Wydział I II Σ
1 Podsiadły Łukasz EiTI 6,5 6,5
2 Wodzyński Michał MEiL 4 4
3 Drobiazg Tomasz Fizyka 2,5 2,5
4 Pełczyński Jan IL 1,5 1,5

Kategoria wagowa -81 kg

Miejsce Nazwisko i imię Wydział I II Σ
1 Łapiński Marcin Elektryczny 4 10,5 14,5
2 Chojnacki Konrad Mechatronika 12 11,5
3 Chudorliński Łukasz Mechatronika 6,5 2 8,5
3 Dąbrowski Piotr IL 8,5 8,5
3 Rąpała Michał MEiL 8,5 8,5
6 Kwiatkowski Robert MEiL 7 7
6 Szymczuk Piotr Elektryczny 7 7
8 Waniek Konrad Mechatronika 6,5 6,5
9 Magda Krzysztof Mechatronika 4,5 4,5
9 Oleszczuk Piotr Transport 4,5 4,5
9 Michałek Stanisław Mechatronika 4,5 4,5
12 Sobuń Adam Mechatronika 2 2
14 Buczek Leszek WIP 0,5 0,5
14 Dzieńkowski Krzysztof Mechatronika 0,5 0,5
14 Ilnicki Łukasz Mechatronika 0,5 0,5
14 Wojciechowski Sławomir WIP 0,5 0,5
14 Sorokosz Kamil EiTI 0,5 0,5
14 Wiśniewski Leszek GIK 0,5 0,5

Kategoria wagowa -90 kg

Miejsce Nazwisko i imię Wydział I II Σ
1 Chojnacki Konrad Mechatronika 11,5 11,5
2 Buławko Dariusz Fizyka 8,5 8,5
3 Stawirski Szczepan GIK 7 7
3 Turowski Paweł 7 7
4 Sobiech Michał WIP 2,5 4 6,5
5 Urbanowicz Cezary Mechatronika 6,5 6,5
6 Chmielewski Paweł Transport 4 4
6 Banaszek Marcin EiTI 4 4
8 Brzozowski Grzegorz Elektryczny 0,5 0,5
8 Duda Michał MEiL 0,5 0,5
8 Kowalski Tomasz IL 0,5 0,5

Kategoria wagowa -100 kg

Miejsce Nazwisko i imię Wydział I II Σ
1 Karczmarczyk Sebastian 4 4 8
2 Nowicki Grzegorz Mechatronika 7 7
3 Urbanowicz Cezary Mechatronika 6,5 6,5
4 Wiśniewski Jakub WIM 2,5 2,5
4 Stępień Karol Mechatronika 2,5 2,5
6 Kalinowski Bartosz MiNI 0,5 0,5
6 Sobkowicz Paweł WZ 0,5 0,5

Kategoria wagowa +100 kg

Miejsce Nazwisko i imię Wydział I II Σ
1 Żbikowski Marcin IL 3,5 3,5
2 Czerkies Tomasz ICHIP 3,5 3,5
3 Czerniawski Maciej EiTI 0,5 0,5

 

Punktacja drużynowa I II Σ
1 Mechatronika 50 39 88,5
2 EiTI 32 28 60
3 16 14 30
4 IL 11 14,5 25,5
5 Elektryczny 4 18 22
6 MEiL 8,5 11,5 20
7 Fizyka 7,5 11,5 19
8 WIP 3 13 16
9 Transport 4,5 11 15,5
10 SiMR 5,5 4 9,5
11 GIK 0,5 7 7,5
12 MiNI 5 0,5 5,5
13 ICHIP 3,5 0 3,5
14 WIM 0 2,5 2,5
15 WZ 0,5 0 0,5

Kobiety

Kategoria wagowa -57 kg

Miejsce Nazwisko i imię Wydział I II Σ
1 Kędziora Joanna IL 2,5 5 7,5
2 Łata Paulina GIK 5 2,5 7,5
3 Dominika Sakowicz MEiL 0,5 0,5
3 Pawlak Marta GIK 0,5 0,5

 

Punktacja drużynowa I II
1 GIK 5,5 2,5 8
2 IL 2,5 5 7,5
3 MEiL 0,5 0,5

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.