kurs instruktorski judo 7


Następny kurs na instruktorów judo powinien odbyć się pod koniec 2011. Więcej informacji po wakacjach.


Pozostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

7 thoughts on “kurs instruktorski judo

 • ANIESZKA

  DZIEN DOBRY JESTEM ZAINTERESOWANA KURSEM NA INSTRUKTORA JUDO. CHCIALABYM EWENTUALNIE POZNAC PRZYBLIZONY TERMIN KURSU, CENE ORAZ ILE TAKI KURS TRWA ? CZY MOZLIWE JEST PODEJSCIE DO EGZAMINU NA 1 DAN PO ZAKONCZONYM KURSIE.
  POZDRAWIAM…

 • artur Autor wpisu

  Termin „pod koniec 2011” jest dalej aktualny, ale z wielu przyczyn nie można go jeszcze sprecyzować. Być może opóźni się na początek roku, ale skończy przed wakacjami.
  Poprzednio kurs kosztował 1.500 zł, ale może trochę wzrosnąć i ostateczna kwota będzie uzależniona od ilości uczestników (będzie znana w listopadzie).
  Kurs trwa kilka miesięcy. Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele.
  W zakresie kursu jest nauka form kata, toteż uczestnicy będą przygotowywani technicznie do egzaminu na stopnie DAN. Dla osób spełniających wymagania będzie przeprowadzony taki egzamin.

  • artur Autor wpisu

   Część ogólna rozpocznie się po feriach zimowych, czyli w lutym, a część specjalistyczna zaraz po części ogólnej. Na chwilę obecną jest to jednak termin pewny tylko na 80% i niezależny od organizatora (Wojciech Niedomagała), który oczekuje akceptacji tej edycji kursu w Ministerstwie Sportu. Ta edycja różni się od dotychczasowych długą chorobą, a później śmiercią dotychczasowego organizatora (Józef Niedomagała) oraz narzuceniem zmian programowych przez ministerstwo względem poprzednich. Wiązało się to z opracowaniem nowego programu, który jest obecnie analizowany. Czas tej weryfikacji jest od nas niezależny, dlatego nie możemy zagwarantować, że kurs rozpocznie się dokładnie za dwa miesiące. Jeśli tylko będzie wiadomo coś pewnego, informacja ukaże się na stronie.

  • artur Autor wpisu

   Nie, jeszcze się nie zaczął. Dalszych informacji o dacie rozpoczęcia kursu udziela jego organizator, Wojciech Niedomagała, po numerem telefonu 601321884.